O nás


V květnu 2022 jsme splnili náš sen. Po měsících pečlivého plánování a příprav jsme otevřeli dveře našeho servisu. I když je naše firma na trhu teprve krátce, naše zkušenosti a znalosti sahají daleko do minulosti. Díky naší mnohaleté praxi v oboru jsme položili pevné základy a vytvořili jasnou vizi pro naši budoucnost.

Vždycky jsme kladli důraz na kvalitu služeb, založenou na odborném know-how a skutečné péči o zákazníka. Každý člen našeho týmu je poháněn vášní pro technologii a touhou skutečně pomáhat. Tato synergie vášně a zkušeností nás motivuje neustále se zdokonalovat a rozvíjet.

V červnu 2023 jsme udělali další významný krok vpřed - přesunuli jsme se do větších a moderně vybavených prostor. Tento krok nám umožní lépe reagovat na potřeby našich zákazníků a pokračovat v našem poslání zdokonalovat kvalitu služeb, které nabízíme.

S vaší podporou a důvěrou plánujeme dále rozšiřovat naše služby, investovat do nejnovějších technologií a školení našeho personálu, abychom vám mohli nabídnout ještě lepší servis.

Děkujeme vám za vaši nepřetržitou důvěru a těšíme se na další úspěšná léta spolupráce s vámi!