Mobilní telefonSamsungSérie ASamsung Galaxy A41 • Oprava tlačítek hlasitosti


Samsung Galaxy A41 - Oprava tlačítek hlasitosti


Oprava tlačítek hlasitosti

990 Kč

Doba opravy

30 min.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč

🔹 Nalezli jste lepší cenu v jiném servisu? Nechceme, aby vám u nás unikla výhodná nabídka. Pokud najdete nižší cenu za stejnou opravu v jiném servisu mobilních telefonů, rádi se s vámi domluvíme na lepší ceně. Stačí nám ukázat cenovou nabídku konkurence a my se pokusíme přijít s cenou, která vás potěší. Vaše spokojenost je pro nás prioritou!


Detailní popis produktu

🔸 Problémy s ovládáním hlasitosti na vašem Samsung Galaxy A41: Je frustrující, když nám selžou základní funkce na zařízení, jako jsou tlačítka hlasitosti +/-. Bez nich se stává ovládání hlasitosti komplikovanějším a méně intuitivním.

🔸 Běžné opotřebení Samsung Galaxy A41: Ať už kvůli pádu, nadměrnému používání nebo jiné nehodě, tlačítka mohou selhat a potřebují odbornou opravu.

🔸 Jsme tu pro váš Samsung Galaxy A41: Pokud máte s tlačítky problémy, nenechávejte je ležet ladem. Svěřte své zařízení do rukou našich specialistů, kteří mají s opravami bočních tlačítek bohaté zkušenosti.

🔸 Kvalitní služby pro Samsung Galaxy A41: Rozumíme hodnotě vašeho zařízení a jak je důležité mít všechny jeho funkce plně funkční. Věřte, že vaše zařízení bude po naší opravě opět v perfektním stavu a budete moci opět pohodlně ovládat hlasitost.