Mobilní telefon • Huawei • Série Nova • Huawei Nova 5T • Výměna zadního krytu


Huawei Nova 5T - Výměna zadního krytu


Oprava zadního krytu

1.090 Kč

Doba opravy

30 min.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Omrzel vás pohled na popraskaný zadní kryt vašeho Huawei Nova 5T? Nehody se stávají, ať už je to malý škrábanec nebo rozbitý kryt po pádu. Rozumíme tomu, jak se cítíte a jsme zde, abychom vám pomohli!

Stane se i nejlepším z nás. Ať už se jedná o drobný škrábanec na zadním krytu Huawei Nova 5T nebo o jeho rozbití po nešťastném pádu, hlavní je vědět, že máme pro vás řešení.

🔸 Experti na vaší straně: Náš tým specialistů je vybaven nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby mohl rychle a efektivně vyměnit zadní kryt vašeho Huawei Nova 5T.

🔸 Tipy pro budoucnost: Kromě výměny krytu vašeho Huawei Nova 5T vám nabídneme také cenné rady, jak se vyvarovat podobným situacím v budoucnu. Pro nás je důležité nejen vám pomoci nyní, ale zajistit, abyste byli spokojeni i v budoucnu.

Nenechte svůj Huawei Nova 5T v tomto stavu déle. Navštivte nás a dovolte nám vrátit vašemu zařízení jeho původní lesk a eleganci!