Mobilní telefonHuaweiSérie Mate • Huawei Mate 10 Lite • Oprava konektoru


Huawei Mate 10 Lite - Oprava konektoru


Oprava konektoru

890 Kč

Doba opravy

30 min.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Potíže při nabíjení svého Huawei Mate 10 Lite? Problémy s konektivitou, když připojíte kabel? Nebo se váš Huawei Mate 10 Lite vůbec nenabíjí? Často je viníkem poškozený USB port.

🔸 USB porty a jejich opotřebení na Huawei Mate 10 Lite: Porty mohou časem podléhat opotřebení, zvláště pokud svůj Huawei Mate 10 Lite často nabíjíte. Externí vlivy, jako prach nebo nesprávné manipulace s kabelem, mohou způsobit škody.

🔸 Řešení problémů s USB portem na Huawei Mate 10 Lite:

  1. Kontaktujte specialisty: Pokud máte podezření na poškozený USB port svého Huawei Mate 10 Lite, čím dříve se obrátíte na odborníky, tím lépe. Rychlá intervence může zabránit dalším problémům.
  2. Udržujte porty čisté: Pravidelná kontrola a čištění portů může předcházet hromadění nečistot a zlepšit konektivitu.
  3. Používejte kvalitní kabely: Kompatibilní a kvalitní kabely snižují riziko poškození portu vašeho Huawei Mate 10 Lite.

🔸 Kontaktujte nás s jakýmikoli obavami: Pokud si nejste jisti stavem USB portu vašeho Huawei Mate 10 Lite nebo máte další obavy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás, abychom zajistili, že váš Huawei Mate 10 Lite bude fungovat optimálně!