Přenos dat


Přenos dat

od 490 Kč

Doba opravy

3 hod.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Prémiové ochranné sklo 5D (včetně lepení)

790 Kč

Čištění zařízení

Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 - 490 


Detailní popis produktu

Přenos Dat Mezi Zařízeními - Rychlý a Bezpečný s Servisem MP

V dnešní době, kdy data hrají klíčovou roli v našich životech, nabízí Servis MP profesionální služby pro přenos dat mezi mobilními telefony a dalšími elektronickými zařízeními. Ať už potřebujete přenést kontakty, fotografie, aplikace nebo jiná důležitá data, náš tým je připraven poskytnout vám rychlý a bezpečný přenos dat.

Rozumíme důležitosti vašich osobních i pracovních dat a zaručujeme jejich bezpečný přenos bez rizika ztráty nebo poškození. Naše služby zahrnují nejen samotný přenos dat, ale také možnosti zálohování a obnovy dat, aby vaše cenné informace byly vždy chráněny a dostupné.

Pro více informací o našich službách přenosu dat navštivte naše webové stránky. S naší mnohaletou zkušeností a odbornými znalostmi vám Servis MP nabízí rychlý, efektivní a především bezpečný přenos vašich dat. Spolehněte se na nás, abychom zajistili, že vaše data budou v bezpečí a přenesena přesně tam, kam potřebujete.