Mobilní telefonSamsungSérie ASamsung Galaxy A20e • Oprava konektoru


Samsung Galaxy A20e - Oprava konektoru


Oprava konektoru

890 Kč

Doba opravy

30 min.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Potíže při nabíjení svého Samsung Galaxy A20e? Problémy s konektivitou, když připojíte kabel? Nebo se váš Samsung Galaxy A20e vůbec nenabíjí? Často je viníkem poškozený USB port.

🔸 USB porty a jejich opotřebení na Samsung Galaxy A20e: Porty mohou časem podléhat opotřebení, zvláště pokud svůj Samsung Galaxy A20e často nabíjíte. Externí vlivy, jako prach nebo nesprávné manipulace s kabelem, mohou způsobit škody.

🔸 Řešení problémů s USB portem na Samsung Galaxy A20e:

  1. Kontaktujte specialisty: Pokud máte podezření na poškozený USB port svého Samsung Galaxy A20e, čím dříve se obrátíte na odborníky, tím lépe. Rychlá intervence může zabránit dalším problémům.
  2. Udržujte porty čisté: Pravidelná kontrola a čištění portů může předcházet hromadění nečistot a zlepšit konektivitu.
  3. Používejte kvalitní kabely: Kompatibilní a kvalitní kabely snižují riziko poškození portu vašeho Samsung Galaxy A20e.

🔸 Kontaktujte nás s jakýmikoli obavami: Pokud si nejste jisti stavem USB portu vašeho Samsung Galaxy A20e nebo máte další obavy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás, abychom zajistili, že váš Samsung Galaxy A20e bude fungovat optimálně!