Samsung Galaxy A14 - Výměna displeje


Výměna displeje SM-A145 / 4G - Originální kvalita

Výměna displeje SM-A145 / 4G - Prémiová kvalita


Výměna displeje SM-A146 / 5G - Originální kvalita

Výměna displeje SM-A146 / 5G - Prémiová kvalita

2.290 Kč

1.790 Kč


2.090 Kč

1.590 Kč

Doba opravy

2 - 3 hodiny

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Potřebujete vyměnit displej na vašem Samsung Galaxy A14? Servis-MP.cz je tu pro vás s rychlými a profesionálními službami. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s opravami mobilních telefonů a jsou specializováni právě na modely jako Samsung Galaxy A14.

Profesionální Výměna Displeje pro Samsung Galaxy A14 Klíčem k úspěšné výměně displeje je preciznost a použití kvalitních dílů. My v Servis-MP.cz používáme výhradně originální díly pro Samsung Galaxy A14, abychom zajistili, že vaše zařízení bude fungovat bez problémů a s nejlepším možným výkonem.

Rychlá a Spolehlivá Služba Rozumíme, že váš mobilní telefon je důležitou součástí vašeho života, a proto se snažíme o co nejrychlejší dokončení oprav. Naše moderní vybavení a zkušený tým zajišťují, že výměna displeje vašeho Samsung Galaxy A14 bude provedena rychle a efektivně.

Odborníci, Kterým Můžete Důvěřovat Naši technici jsou vyškoleni a mají bohaté zkušenosti s opravami všech typů mobilních telefonů. Důvěřujte nám, že vaše zařízení je v dobrých rukách a bude ošetřeno s nejvyšší péčí.

Kontaktujte Nás pro Výměnu Displeje Máte-li jakékoliv dotazy ohledně výměny displeje nebo potřebujete pomoc s vaším Samsung Galaxy A14, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám poskytli nejlepší možnou službu a zajistili, že váš telefon bude opět jako nový.

Servis-MP.cz je vaše řešení pro profesionální opravy mobilních telefonů. Spolehněte se na naše zkušenosti a odborné znalosti pro opravu vašeho Samsung Galaxy A14.