Samsung Galaxy A13, Výměna Zadního Krytu, Oprava Mobilů, Servis Mobilních Telefonů

Samsung Galaxy A13 - Výměna zadního krytu


Oprava zadního krytu

1.190 Kč

Doba opravy

2 - 3 hodiny

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Omrzel vás pohled na popraskaný zadní kryt vašeho Samsung Galaxy A13? Nehody se stávají, ať už je to malý škrábanec nebo rozbitý kryt po pádu. Rozumíme tomu, jak se cítíte a jsme zde, abychom vám pomohli!

Stane se i nejlepším z nás. Ať už se jedná o drobný škrábanec na zadním krytu Samsung Galaxy A13 nebo o jeho rozbití po nešťastném pádu, hlavní je vědět, že máme pro vás řešení.

🔸 Experti na vaší straně: Náš tým specialistů je vybaven nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby mohl rychle a efektivně vyměnit zadní kryt vašeho Samsung Galaxy A13.

🔸 Tipy pro budoucnost: Kromě výměny krytu vašeho Samsung Galaxy A13 vám nabídneme také cenné rady, jak se vyvarovat podobným situacím v budoucnu. Pro nás je důležité nejen vám pomoci nyní, ale zajistit, abyste byli spokojeni i v budoucnu.

Nenechte svůj Samsung Galaxy A13 v tomto stavu déle. Navštivte nás a dovolte nám vrátit vašemu zařízení jeho původní lesk a eleganci!