Samsung Galaxy A12 - Výměna baterie


Výměna baterie - Originální kvalita

1.690 Kč

Doba opravy

2 - 3 hodiny

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Výměna Baterie Samsung Galaxy A12 na Servis-MP.cz

Potřebujete rychlou a profesionální výměnu baterie pro váš Samsung Galaxy A12? V Servis-MP.cz nabízíme spolehlivou službu, na kterou se můžete spolehnout. Důvěřujte našim odborníkům s dlouholetou praxí, kteří zajistí, že váš telefon bude opět plně funkční a vydrží dlouho.

Proč Vybrat Náš Servis pro Výměnu Baterie?

  1. Rychlá a Profesionální Výměna: Naši zkušení technici provádějí výměnu baterie rychle a profesionálně, abyste mohli co nejdříve znovu využívat svůj Samsung Galaxy A12.

  2. Kvalitní Náhradní Díly: Používáme pouze kvalitní náhradní baterie, které zajistí dlouhou výdrž a spolehlivý provoz vašeho zařízení.

  3. Dlouholetá Praxe: Máme bohaté zkušenosti s opravami mobilních telefonů, a proto jsme schopni řešit různé typy problémů.

  4. Odborné Poradenství: Naši technici vám rádi poradí ohledně výběru správné baterie a poskytnou vám veškeré potřebné informace.

Jak Postupovat:

  1. Kontaktujte Nás: Zavolejte nám nebo nás kontaktujte online a domluvte si termín pro návštěvu našeho servisního centra.

  2. Přivezte Svůj Telefon: Přivezte svůj Samsung Galaxy A12 do našeho servisu, kde provedeme diagnostiku a připravíme výměnu baterie.

  3. Výměna Baterie: Naši technici provedou rychlou a profesionální výměnu baterie podle vašich potřeb.

  4. Otestování Zařízení: Po výměně baterie provedeme testování, abychom zajistili, že vše funguje správně.

  5. Znovu Užívejte Svůj Telefon: Odvezete si svůj Samsung Galaxy A12 s novou baterií a můžete ho opět plně využívat.

Navštivte Servis-MP.cz a domluvte si výměnu baterie pro váš Samsung Galaxy A12 ještě dnes! Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a profesionální služby pro váš mobilní telefon.