Samsung Galaxy A04s - Výměna baterie


Výměna baterie - Originální kvalita

1.690 Kč

Doba opravy

2 - 3 hodiny

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Výměna Baterie Samsung Galaxy A04s na Servis-MP.cz

Potřebujete rychlou a profesionální výměnu baterie pro váš Samsung Galaxy A04s? Spolehněte se na odborníky s dlouholetou praxí v Servis-MP.cz, kde vám nabízíme kvalitní a spolehlivou opravu.

Proč Vybrat Náš Servis?

  1. Rychlá a Profesionální Výměna: S naším týmem odborníků provedeme rychlou a profesionální výměnu baterie vašeho Samsung Galaxy A04s. Vaše zařízení bude opět plně funkční s novou baterií.

  2. Kvalitní Náhradní Díly: Používáme pouze kvalitní náhradní baterie, abychom zajistili dlouhou výdrž a spolehlivý provoz vašeho telefonu.

  3. Zkušení Technici: Naši technici mají bohaté zkušenosti s opravami mobilních telefonů a baterií.

  4. Dlouholetá Praxe: Servis-MP.cz má dlouholetou praxi v oblasti oprav mobilních zařízení, a proto můžete důvěřovat našim službám.

Jak Postupovat:

  1. Kontaktujte Nás: Zavolejte nám nebo nás kontaktujte online a domluvte si termín pro návštěvu našeho servisního centra.

  2. Přijďte k Nám: Přivezte svůj Samsung Galaxy A04s do našeho servisu, kde provedeme diagnostiku a rychlou výměnu baterie.

  3. Mějte Novou Baterii: Po dokončení servisu si odvezete váš telefon s novou baterií, která zajistí dlouhou výdrž a spolehlivý provoz.

Kontaktujte nás hned teď a domluvte si termín výměny baterie pro váš Samsung Galaxy A04s. Naše profesionální služby vám zajistí kvalitní a spolehlivou opravu. Navštivte Servis-MP.cz a získejte zpět dlouhou výdrž a výkon vašeho zařízení!