Samsung Galaxy A03s - Výměna displeje


Výměna displeje - Originální kvalita

Výměna displeje - Prémiová kvalita

1.790 Kč

1.490 Kč

Doba opravy

2 - 3 hodiny

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Výměna Displeje Samsung Galaxy A03s na Servis-MP.cz

Potřebujete rychle a spolehlivě vyřešit problémy s displejem vašeho Samsung Galaxy A03s? Naše profesionální služby vám nabízejí rychlou a kvalitní výměnu displeje zařízení, abyste mohli opět využívat svůj telefon naplno. S dlouholetou praxí a odbornými techniky můžete důvěřovat našemu servisu.

Proč Vybrat Náš Servis?

  1. Rychlá a Profesionální Výměna: S naším týmem odborníků provedeme rychlou a profesionální výměnu displeje vašeho Samsung Galaxy A03s. Vaše zařízení bude opět plně funkční.

  2. Originální Díly: Používáme originální náhradní díly, abychom zajistili kvalitu a spolehlivost opravy.

  3. Zkušení Technici: Naši technici mají bohaté zkušenosti s opravami mobilních telefonů a jsou připraveni řešit různé problémy.

  4. Rychlý Servis: Snažíme se co nejrychleji vyřešit problémy s vaším telefonem, abyste se mohli vrátit ke svým každodenním aktivitám.

Jak Postupovat:

  1. Kontaktujte Nás: Zavolejte nám nebo nás kontaktujte online a domluvte si termín pro návštěvu našeho servisního centra.

  2. Přijďte k Nám: Přijďte s vaším Samsung Galaxy A03s do našeho servisu, kde provedeme diagnostiku a výměnu displeje.

  3. Mějte Funkční Telefon: Po dokončení servisu si odvezete váš Samsung Galaxy A03s s novým displejem, který bude opět plně funkční.

Kontaktujte nás hned teď a domluvte si termín výměny displeje pro váš Samsung Galaxy A03s. Naše profesionální služby vám zajistí kvalitní a spolehlivou opravu. Navštivte Servis-MP.cz a vraťte svému zařízení plnou funkčnost!