Mobilní telefonHuaweiSérie P Smart • Huawei P Smart 2021 • Oprava konektoru


Huawei P Smart 2021 - Oprava konektoru


Oprava konektoru

890 Kč

Doba opravy

30 min.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Čištění zařízení

 Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 Kč


Detailní popis produktu

Potíže při nabíjení svého Huawei P Smart 2021? Problémy s konektivitou, když připojíte kabel? Nebo se váš Huawei P Smart 2021 vůbec nenabíjí? Často je viníkem poškozený USB port.

🔸 USB porty a jejich opotřebení na Huawei P Smart 2021: Porty mohou časem podléhat opotřebení, zvláště pokud svůj Huawei P Smart 2021 často nabíjíte. Externí vlivy, jako prach nebo nesprávné manipulace s kabelem, mohou způsobit škody.

🔸 Řešení problémů s USB portem na Huawei P Smart 2021:

  1. Kontaktujte specialisty: Pokud máte podezření na poškozený USB port svého Huawei P Smart 2021, čím dříve se obrátíte na odborníky, tím lépe. Rychlá intervence může zabránit dalším problémům.
  2. Udržujte porty čisté: Pravidelná kontrola a čištění portů může předcházet hromadění nečistot a zlepšit konektivitu.
  3. Používejte kvalitní kabely: Kompatibilní a kvalitní kabely snižují riziko poškození portu vašeho Huawei P Smart 2021.

🔸 Kontaktujte nás s jakýmikoli obavami: Pokud si nejste jisti stavem USB portu vašeho Huawei P Smart 2021 nebo máte další obavy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás, abychom zajistili, že váš Huawei P Smart 2021 bude fungovat optimálně!