Aktualizace softwaru


Aktualizace softwaru

490 Kč

Doba opravy

3 hod.

Doporučujeme k servisu zakoupit

Ochranné sklo 2D (včetně nalepení)

390 Kč

Ochranné sklo 5D (včetně lepení)

490 Kč

Prémiové ochranné sklo 5D (včetně lepení)

790 Kč

Čištění zařízení

Přístroj rozebereme a vyčistíme všechny otvory (USB port pro nabíjení, sluchátko, okolí bočních tlačítek, reproduktor, …).

390 - 490 Kč


Detailní popis produktu

🔸 Diagnostika problému: Před zahájením jakýchkoli úprav provedeme diagnostiku, abychom zjistili, zda problémy se skutečně týkají softwaru nebo zda může být příčinou něco jiného.

🔸 Zálohování dat: Než provedeme jakékoli změny v softwaru, doporučujeme zálohovat všechna vaše data. Ačkoli přehrání softwaru by nemělo způsobit ztrátu dat, je lepší být v bezpečí.

🔸 Profesionální aktualizace: Naše tým techniků je vyškolen v nejnovějších technologiích a bude postupovat podle nejlepších praxí při přehrávání a aktualizaci softwaru.

🔸 Testování funkčnosti: Po dokončení aktualizace software a firmware, provedeme řadu testů, aby bylo zajištěno, že vše funguje, jak má.

🔸 Doporučení pro budoucnost: Po dokončení procesu vám poskytneme doporučení, jak se vyvarovat podobných problémů v budoucnosti a jak udržovat software vašeho zařízení v optimálním stavu.

🔸 Garance spokojenosti: Na všechny naše služby poskytujeme záruku, což znamená, že pokud byste nebyli s výsledkem spokojeni, rádi se problému znovu podíváme a vše napravíme.

Nenechávejte své zařízení trpět zbytečnými softwarovými problémy. Navštivte nás a my se postaráme o to, aby Váš telefon či tablet znovu fungoval hladce a efektivně.